KIM JESTEM

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Autor projektu "Psychoanaliza na Śląsku", którego działalność związana jest z propagowaniem psychoanalizy jako metody niesienia pomocy ale też sposobu rozumienia otaczającego nas świata. W ramach "Psychoanalizy na Śląsku" organizuje  otwarte wykłady i prelekcje - cykl "Sobotnie spotkania z psychoanalizą na Śląsku" 

Psychoterapia psychoanalityczna kierowana jest do osób doświadczających zaburzeń emocjonalnych, przeżywających trudności adaptacji i przechodzących wewnętrzny kryzys, które poszukują zrozumienia swoich problemów i sposobów radzenia sobie z nimi, a także osób chcących rozwijać swoją osobowość, odkrywać przyczyny oraz czynniki wpływające na zachowanie i relacje z innymi. Jako psycholog w Katowicach zajmuję się psychoterapeutycznym leczeniem zaburzeń osobowości, leczeniem nerwic oraz pomocą w przypadku zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń jedzenia takich jak anoreksja czy bulimia. Prowadzę psychoterapię dla dzieci i młodzieży oraz par.

 

 

Sebastian Oryńczak - Psycholog, psychoterapeuta Katowice